Váš zubař v Brne

Významnou roli mají také preventivní prohlídky u stomatologa. Mnozí z nás zažívají nemalé potíže s hledáním zubního lékaře, který dosud přijímá nové pacienty. Mnozí z nás se také vyhýbají zubní ordinaci ze strachu z bolesti a nepříjemných zákroků. Zanedbávání zubní hygieny a odkládání nezbytných stomatologických zákroků však má negativní dopady na naše zdraví. Např. taková zubní infekce se může šířit po celém těle. Zvláštní pozornost péči o zuby by měly věnovat především nastávající maminky. Stav chrupu matky v těhotenství totiž ovlivňuje zdraví dítěte.

MUDr. Filip Georges a jeho tým stomatologického centra DIENTE - to je Váš zubař v Brně, který má citlivý přístup k pacientům a volí vždy co nejšetrnější formu ošetření. V našem stomatologickém centru vám zajišťujeme nejen péči stomatologů, ale také služby v oblasti dentální hygieny.

MUDr. Filip Georges

MUDr. Filip Georges je uznávaný odborník v oboru stomatologie. Je členem České akademie dentální estetiky a České endodontické společnosti.
Dbáme, aby každý člen našeho týmu byl stejně kvalitní odborník jako on. U nás se zubaře bát nemusíte!
Navštivte nás a vaše potíže se zuby budou vyřešeny. Zubař Brno dbající na spokojenost pacientů a poskytující vždy kvalitní služby - to je Stomatologické centrum DIENTE.