Dentální hygiena Brno

Zubní, nebo také dentální hygiena představuje účinnou péči o zuby a prevenci lehkých i závažnějších onemocnění včetně paradentózy. Je příjemná, bezbolestná a v konečném důsledku ušetří finanční náklady, které byste do případné zubní léčby investovali.

Přehled příspěvků na dentální hygienu v roce 2017

Preventivní stomatologie – včasná péče o chrup 

Pravidelná návštěva dentální hygienistky, která provede důkladné vyčištění, odstranění zubního kamene, plaku i pigmentace a revizi stavu chrupu, je základním předpokladem pro dlouhodobě zdravý, kvalitní a krásný chrup v každém věku. Je totiž efektivnější zubů a závěsného aparátu předcházet, než je poté léčit. O co se v naší stomatologické ordinaci v Brně postaráme? 

Dentální hygiena Diente zahrnuje

V rámci dentální hygieny provádíme:

  • odstranění zubního kamene, 
  • odstranění pigmentů zubní skloviny,
  • paradentologické vyšetření,
  • instruktáž správné ústní hygieny a technik čištění zubů,
  • poradenství s výběrem velikosti a typu zubního kartáčku
  • poradenství s výběrem dentálních hygienických pomůcek (mezizubních kartáčků, dentálních nití, zubních past, gelů a ústních vod).

Už po 1 návštěvě pocítíte rozdíl 

Výsledky dentální hygieny jsou patrné již po první návštěvě. Zuby budou nejen viditelně bělejší, ale také hladší, zdravější a mezizubní prostory průchodnější. Pocit čistých a o desítku let mladších zubů vydrží několik dnítýdnů, v závislosti na životosprávě, technice čištění a důkladnosti péče o zuby.

Jak často na dentální hygienu?

Dentální hygienu doporučujeme absolvovat pravidelně alespoň 2x do roka. Jedině tak dokážeme včas rozpoznat a odhalit negativní procesy a změny, jejichž včasnou diagnózou si ušetříte následné trápení.